Jacques Villon

Jacques Villon
Jacques Villon
Jacques Villon
Jacques Villon

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), Paul Valery - Virgilius Maro, signerad, litografi, ca 32x51 cm

Gulnader

352190

2015-12-30