Jacques Villon

Jacques Villon
Jacques Villon

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JACQUES VILLON (1875-1963): La faucheuse ou moissons, 1951, signerad och numrerad 254/350 (Ginestet & Pouillon, E526), torrnål, 26x33 cm

Gulnader

352191

2015-12-30