Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JACQUES VILLON (1875-1963): La faucheuse ou moissons, 1951, signerad och numrerad 254/350 (Ginestet & Pouillon, E526), torrnål, 26x33 cm
Gulnader
352191
2015-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här