Pottskåp 1800-talet

Pottskåp 1800-talet
Pottskåp 1800-talet
Pottskåp 1800-talet
Pottskåp 1800-talet
Pottskåp 1800-talet
Pottskåp 1800-talet
Pottskåp 1800-talet
Pottskåp 1800-talet
Pottskåp 1800-talet
Pottskåp 1800-talet

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POTTSKÅP, 1800-tal, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, höjd ca 69, 47x34 cm

Listdel saknas, dragknopp saknas

352201

2015-12-30