Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPELBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, mahognyfanér, fothylsor och beslag i mässing, ljusbrickor på vardera sida,höjd 80, 88x43 cm

Slitage, skadad/ skev skiva, slitage mässingslister saknas delvis på baksida

352218

2015-12-30