Harry Wichmann oljemålning
2015-12-31
352235
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Naket i det gröna, signerad och daterad Wichmann 89, olja på duk, ca 132x92 cm