Koukris
Valmis
2016-01-21
352238
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KOUKRIS 2 st, 1900-tal, fästen i trä resp. aluminium, längd ca 42 cm
slitage