Skåp 1600-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, renässans, 1600-tal, ek, järnbeslag, rak form rakt krön med tandsnitt, 4 dörrar med fyllningar, hjärtformade draghandtag, äldre lås och nycklar, höjd ca 182, 75x55 cm, nycklar finns
omfattande renovering och komplettering, samt omarbetat, skador
352242
2015-12-31