Skåp 1600-tal

Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal
Skåp 1600-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, renässans, 1600-tal, ek, järnbeslag, rak form rakt krön med tandsnitt, 4 dörrar med fyllningar, hjärtformade draghandtag, äldre lås och nycklar, höjd ca 182, 75x55 cm, nycklar finns

omfattande renovering och komplettering, samt omarbetat, skador

352242

2015-12-31