Takarmaturer Fagerhult

Takarmaturer Fagerhult
Takarmaturer Fagerhult
Takarmaturer Fagerhult
Takarmaturer Fagerhult
Takarmaturer Fagerhult
Takarmaturer Fagerhult

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAGERHULT, takarmaturer med raster, 1 par, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt Fagerhult 9127, höjd 15-17 inklusive raster, 40x40 cm

Bruksslitage

352247

2015-12-31