Plafond Mjölby intarsia

Plafond Mjölby intarsia
Plafond Mjölby intarsia
Plafond Mjölby intarsia
Plafond Mjölby intarsia

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BIRGER EKMAN, plafond, Mjölby Intarsia, 1930-40-tal, fanérad med intarsiadekor med allegoriska figurer, spiralvriden gul glaskupa, diameter 75 cm

Repor

352249

2016-01-03