Väggfält allegori

Väggfält allegori
Väggfält allegori

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGFÄLT, 17/1800-tal, föreställande allegori över målarkonsten, akvarell i grisailleteknik, bladmått ca 77x111 cm

Skador, retuscher

352261

2015-12-31