Buddhor

Buddhor
Buddhor
Buddhor
Buddhor
Buddhor
Buddhor
Buddhor
Buddhor

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 2 st, delvis patinerad och förgylld metall, 1900-tal, föreställande sittande Buddha i lotusställning, höjd ca 13 cm

Slitage

352270

2016-01-02