Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937), Utan titel, signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 1990, objekt, olja på träkonstruktion, 179,5 x 100 x 20 cm
Fläckar
352274
2015-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här