Jan Håfström

Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937), Utan titel, signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 1990, objekt, olja på träkonstruktion, 179,5 x 100 x 20 cm

Fläckar

352274

2015-12-31