Giancarlo Piretti stolar

Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GIANCARLO PIRETTI, stolar, 7 st, 1960-tal, modell DSC 106, för Castelli, Italien, stål och aluminium, brun/lila ylleklädsel, sitthöjd 48 cm

Bruksslitage

352293

2016-01-02