Byrå 1800-talets slut
2015-12-31
352294
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BYRÅ, 1800-talets slut, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 156, 115x50 cm
Nyckel saknas, fanérskador, ytskador