Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-tal, gullaserat, höjd 130, 53x82 cm

Slitage, saknar lås

352321

2015-12-31