Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Gårdsidyll med höns, signerad och daterad Johan Krouthén 1919, olja på duk, 50x75 cm
Lagningar, krackeleringar, hål
352326
2015-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här