Johan Krouthén olja

Johan Krouthén olja
Johan Krouthén olja
Johan Krouthén olja
Johan Krouthén olja
Johan Krouthén olja
Johan Krouthén olja

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Gårdsidyll med höns, signerad och daterad Johan Krouthén 1919, olja på duk, 50x75 cm

Lagningar, krackeleringar, hål

352326

2015-12-31