Lars Sjögren oljemålning

Lars Sjögren oljemålning
Lars Sjögren oljemålning
Lars Sjögren oljemålning
Lars Sjögren oljemålning
Lars Sjögren oljemålning
Lars Sjögren oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

LARS SJÖGREN (född 1931): Komposition, signerad Sjögren, olja på duk, ca 60x52 cm

352331

2015-12-31