Flickporträtt oljemålning
2016-01-01
352343
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Flickporträtt, olja på duk, ca 46 x 38 cm
Renoverad, mindre hål