Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BYRÅ, i Ortmans art, 1800-talets början, med stenskiva, fanerad i valnöt m.fl träslag, draghandtag i förgylld mässing, höjd 84, 71x45 cm

Nyckel saknas, skador

352360

2016-01-01