Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1930/40-tal, björk och björkrot med intarsia, höjd 55, 60 x 60 cm, med glasskiva

Fanérskador

352367

2016-01-01