P Borotinskij litografi

P Borotinskij litografi
P Borotinskij litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER BOROTINSKIJ (född 1948): "Aniara Children", signerad Peter Borotinskij, 12/199, färglitografi, bladstorlek 83 x 59 cm

Glas med spricka

352377

2016-01-01