Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Norge, Thorvald Martinsen Norge, svenska importstämplar, höjd ca 7,5 cm

Fyllda fötter, ojämn nederkant/mindre bucklor

352387

2016-01-01