Fåtölj Alf Svensson

Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALF SVENSSON, fåtölj, Dux, Contourett roto, grått fårskinn, nackkudde i svart skinn

Klädsel med slitage/skador

352393

2016-01-01