Tumlare i silver

Tumlare i silver
Tumlare i silver
Tumlare i silver
Tumlare i silver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

TUMLARE, silver, 1700-tal, otydliga stämplar, diameter ca 5,5 cm, höjd ca 3,5 cm

Bristningar, bucklor

352394

2015-12-31