Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 500 SEK
BÄGARE, 6 st, silver, K. Anderson, Stockholm 1938, invändigt med förgyllning, livet med graverat spegelmonogram, höjd ca 10,5 cm, total vikt ca 1480 g
Smärre slitage
352396
2016-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här