Sideboard 1950/60-tal

Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal
Sideboard 1950/60-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, faner i teak, skjutdörrar samt lådor, höjd ca 77, 183x42 cm

352407

2016-01-01