Spegel Italien

Spegel Italien
Spegel Italien
Spegel Italien
Spegel Italien

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, Italien, 1800-tal, träskuren dekor, förgylld, ca 90x53 cm

Smärre skador och färgbortfall, enstaka lagningar

352408

2016-01-02