Manuel Robbe etsning

Manuel Robbe etsning
Manuel Robbe etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MANUEL ROBBE (1872-1936): Kvinna, signerad Manuel Robbe, 50, färgetsning, bladmått, ca 62x44 cm, oramad

Guldnad, mindre veck

352413

2016-01-02