Vitrinskåp
2016-01-02
352435
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, samtida, betsat lövträ, spröjsad dörr, höjd ca 180, 61x38 cm
Slitage, ytskador