Mansporträtt
2016-01-02
352437
| Klubbat belopp | 10 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, otydligt signerad, olja på duk, dubblerad, 63x43 cm
Dubblerad duk