Minatyrmålning 1 par
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MINIATYRMÅLNINGAR, 1 par, sannolikt 1700-tal, enligt påskrift av Kjesarinnan Elisabeth af Ryssland och henns gunstling (1748) hemligt vigd med henne) grefve Alexei grigorjevitj Razumovskij, ca 5x4,5 cm
Slitage, skador
352449
2016-01-02