Minatyrmålning 1 par

Minatyrmålning 1 par
Minatyrmålning 1 par
Minatyrmålning 1 par
Minatyrmålning 1 par

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

MINIATYRMÅLNINGAR, 1 par, sannolikt 1700-tal, enligt påskrift av Kjesarinnan Elisabeth af Ryssland och henns gunstling (1748) hemligt vigd med henne) grefve Alexei grigorjevitj Razumovskij, ca 5x4,5 cm

Slitage, skador

352449

2016-01-02