Skirn 2 st

Skirn 2 st
Skirn 2 st
Skirn 2 st
Skirn 2 st
Skirn 2 st
Skirn 2 st

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, 2 st, glas, enl. uppgift inköpt på Firma Svenskt Tenn, 1900-tal, grönt opakt glas med mässingsfattning och lås, höjd ca 10-10,5 13x8,5 cm, nyckel finns till ett skrin

Skadade lås, slitage

352454

2016-01-02