Tallrikar Kina
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose med motiv av pilträd, fågel, vas och trädgård, diameter ca 22,5-23 cm
Nagg, slitage, sprickor, en tallrik med omfattande lagningar
352457
2016-01-02