Stolar Futura i bok David Rosén

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAVID ROSÉN, stolar, 10 st, modell "Futura", Nordiska Kompaniet, bok, grönt läder, sitthöjd 43 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen

Skador

352477

2016-01-01