Akvarell Stortorget Gamla Stan

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GABRIELA LAZARESCU (född 1947): Julmarknaden Stortorget, Gamla stan, akvarell, 60x87 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen

352478

2016-01-01