Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

AXEL LIND (1907-2011): Alplandskap, signerad Axel Lind, olja på duk, 73x60 cm

Kuntoraportti

352480

Päivämäärä:

2016-01-01