Johan Julius Exner olja

Johan Julius Exner olja
Johan Julius Exner olja
Johan Julius Exner olja
Johan Julius Exner olja

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOHAN JULIUS EXNER (Danmark, 1825-1910): Läsande flicka vid ytterdörren, signerad och daterad J. Exner 1881, olja på duk, 50x39,5 cm

Krackeleringar över hela målningen, ramskador

352486

2016-01-28