Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
TOM BOGAARD (Holland/Sverige, född 1968): (3) "Karahavet", "Petchora", signerade och daterade Bogaard 94, kolteckning, bildmått 33x40 cm, oramad
PROVENIENS: Gallri Krister Fahl
352488
2016-01-03