Irina Gebuhr oljemålning

Irina Gebuhr oljemålning
Irina Gebuhr oljemålning
Irina Gebuhr oljemålning
Irina Gebuhr oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IRINA GEBUHR (född 1957): Dansande par, signerad I. Gebuhr, olja på duk, 28 x 23 cm

352489

2016-01-03