Ulf Wahlberg fyra etsningar

Ulf Wahlberg fyra etsningar
Ulf Wahlberg fyra etsningar
Ulf Wahlberg fyra etsningar
Ulf Wahlberg fyra etsningar
Ulf Wahlberg fyra etsningar
Ulf Wahlberg fyra etsningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938): Bilvrak, svit med fyra etsningar, 1981, signerade Ulf Wahlberg och numrerade, varierande format, oramade

352494

2016-01-03