Peter Dahl oljemålning

Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Stol, signerad och daterad PCD -54, olja på duk, 64x44 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

352496

2016-01-11