Olle Hjortzberg oljemålning

Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Stadsmotiv, signerad och daterad, olja på pannå, 73x58 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

352497

2016-01-11