Omega herrarmandsur

Omega herrarmandsur
Omega herrarmandsur
Omega herrarmandsur
Omega herrarmandsur
Omega herrarmandsur
Omega herrarmandsur
Omega herrarmandsur
Omega herrarmandsur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OMEGA, herrarmbandsur, stål, Seamaster, datum, automatisk, fixoflexarmband, diameter ca 33 mm

Glas med repor, urtavla med skador

352499

2016-01-03