Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, herrarmbandsur, stål, Seamaster, datum, automatisk, fixoflexarmband, diameter ca 33 mm
Glas med repor, urtavla med skador
352499
2016-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här