Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ALFREDO CAMESI (Schweiz, född 1940): Alchimie de la visión - archeologie de la pensée,
signerad och daterad a tergo Camesi 1984-86, måleri/sten/trä i ram av järn, 104 x 77 cm
352516
2016-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här