Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
ELIS ERIKSSON (1906-2006): "Smajjling Parti", signerad och daterad på baksidan Elis -74, akryl på duk, ca 46x49 cm
Delvis dubblerad duk (utfört av konstnären)
352518
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här