Elis Eriksson målning

Elis Eriksson målning
Elis Eriksson målning
Elis Eriksson målning
Elis Eriksson målning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ELIS ERIKSSON (1906-2006): "Smajjling Parti", signerad och daterad på baksidan Elis -74, akryl på duk, ca 46x49 cm

Delvis dubblerad duk (utfört av konstnären)

352518

2016-02-24