Marionettdockor
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARIONETTDOCKOR, 1 par, Indonesien, 1900-talets första hälft, föreställande man och kvinna i broderade kläder, längd ca 65 cm
HISTORIK: Inköpta i Kina under 1900-talets första hälft
Slitage, skador
352527
2016-01-03