Einar Forseth Sankt Görans kyrka
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EINAR FORSETH (1892-1982): (6) Skisser: mestadels till Sankt Görans kyrka, signerad Einar Forseth, delvis daterade 1957, blandteknik på papper, varierande mått, oramade, i mapp
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador
352536
2016-01-03